Forum


Powrót Szacowanie wartości zamówienia - nadzór inwestorski

H.

Hubert .....

21

Dzień dobry,
Zamawiający otrzymał dofinansowanie w ramach POIiŚ. W Harmonogramie Zamawiający przewidział zadanie, w którym to na cały nadzór w ramach projektu założył określoną wartość. Wartość ta nie przekracza progów UE.

W tym momencie zachodzi konieczność wyłonienia inspektora nadzoru (na określoną branżę) na jedną robotę budowlaną.
Zamawiający przewiduje, że w przyszłości będzie potrzebował inspektora nadzoru na inne roboty budowlane (w różnych branżach), ale nie jest do końca wiadomo, czy na pewno tak będzie, ponieważ Zamawiający dysponuje własnymi pracownikami (inspektorami nadzoru).

Mając powyższe na uwadze, to w jaki sposób Zamawiający powinien oszacować wartość zamówienia ?
Czy może na ten moment oszacować wyłącznie wartość zamówienia na inspektora nadzoru na robotę budowlaną, która teraz planuje przeprowadzić ? Bardzo proszę o podpowiedź.
Dzień dobry, Zamawiający otrzymał dofinansowanie w ramach POIiŚ. W Harmonogramie Zamawiający przewidział zadanie, w którym to na cały nadzór w ramach projektu założył określoną wartość. Wartość ta nie przekracza progów UE. W tym momencie zachodzi konieczność wyłonienia inspektora nadzoru (na określoną branżę) na jedną robotę budowlaną. Zamawiający przewiduje, że w przyszłości będzie potrzebował inspektora nadzoru na inne roboty budowlane (w różnych branżach), ale nie jest do końca wiadomo, czy na pewno tak będzie, ponieważ Zamawiający dysponuje własnymi pracownikami (inspektorami nadzoru). Mając powyższe na uwadze, to w jaki sposób Zamawiający powinien oszacować wartość zamówienia ? Czy może na ten moment oszacować wyłącznie wartość zamówienia na inspektora nadzoru na robotę budowlaną, która teraz planuje przeprowadzić ? Bardzo proszę o podpowiedź.
1
2017-07-28 14:08 0

M.

Marcin .....

Fachowiec 117

Szacuje się wartość w odniesieniu do tego, co zostało zaplanowane.
Szacuje się wartość w odniesieniu do tego, co zostało zaplanowane.
1
2017-07-29 19:44 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy