Forum


Powrót Podstawiona firma - co zrobić

E.

Ewa .....

0

Mamy nieoficjalne informacje, iż firma, której oferta jest najkorzystniejsza jest firma podstawioną aby nie zrealizować albo odciągnąć w czasie realizację zamówienia-chodzi o rozbiórkę budynku, która jest komuś nie na rękę.
Oferta zawiera wszystkie dokumenty i nie ma jak unieważnić postępowania-jedyny ślad jest taki, iż firma X (prywatna) wystawiła im referencje, że na jej rzecz realizowali rozbiórkę, jakiej my wymagaliśmy (o kwocie i kubaturze) i właściciel firmy X (która wystawiła referencje) jest współwłaścicielem tej naszej Y co wygrywa jak to potraktować, czy można się tego czepiać.
Mamy nieoficjalne informacje, iż firma, której oferta jest najkorzystniejsza jest firma podstawioną aby nie zrealizować albo odciągnąć w czasie realizację zamówienia-chodzi o rozbiórkę budynku, która jest komuś nie na rękę. Oferta zawiera wszystkie dokumenty i nie ma jak unieważnić postępowania-jedyny ślad jest taki, iż firma X (prywatna) wystawiła im referencje, że na jej rzecz realizowali rozbiórkę, jakiej my wymagaliśmy (o kwocie i kubaturze) i właściciel firmy X (która wystawiła referencje) jest współwłaścicielem tej naszej Y co wygrywa jak to potraktować, czy można się tego czepiać.
1
2017-07-31 12:52 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Wyznacz termin na podpisanie umowy. Jeżeli będą się uchylać i nie będzie to powód typu nagła choroba osoby uprawnionej i potrzebny czas 1-2 dni na pełnomocnictwo, to można wybrać kolejną firmę z rankingu z zachowaniem zasady wyboru stosowanie do procedury odwróconej lub nie - jaką zastosowano. Korespondencja koniecznie na piśmie/może być skan mailem.
Z tym "podstawianiem" może być ciężko.
Wyznacz termin na podpisanie umowy. Jeżeli będą się uchylać i nie będzie to powód typu nagła choroba osoby uprawnionej i potrzebny czas 1-2 dni na pełnomocnictwo, to można wybrać kolejną firmę z rankingu z zachowaniem zasady wyboru stosowanie do procedury odwróconej lub nie - jaką zastosowano. Korespondencja koniecznie na piśmie/może być skan mailem. Z tym "podstawianiem" może być ciężko.
1
2017-07-31 13:05 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy