Forum


Powrót przedłużenie terminu związania z ofertą

P.

Patrycja .....

2

Bardzo proszę o pomoc zgodnie z art. 85 ust. 2 Zamawiający może przedłużyć termin związania z ofertą o okres nie dłuższy niż 60 dni . Chodzi o przetarg poniżej progów unijnych, w którym termin związania z ofertą wynosi 30 dni, nie został wybrany wykonawca ponieważ czekamy na decyzję z ministerstwa w związku z tym potrzebuje przedłużyć termin. Proszę o informację czy mogę to zrobić o kolejne 30 dni czy nawet 60 dni ?? wysyłam informację do wszystkich Wykonawców?? czekam na akceptację?? czy wszyscy Wykonawcy muszą wyrazić zgodę na przedłużenie terminu związania z ofertą ? Od kiedy liczy się nowy termin? Bardzo dziękuję za odpowiedzi
Bardzo proszę o pomoc zgodnie z art. 85 ust. 2 Zamawiający może przedłużyć termin związania z ofertą o okres nie dłuższy niż 60 dni . Chodzi o przetarg poniżej progów unijnych, w którym termin związania z ofertą wynosi 30 dni, nie został wybrany wykonawca ponieważ czekamy na decyzję z ministerstwa w związku z tym potrzebuje przedłużyć termin. Proszę o informację czy mogę to zrobić o kolejne 30 dni czy nawet 60 dni ?? wysyłam informację do wszystkich Wykonawców?? czekam na akceptację?? czy wszyscy Wykonawcy muszą wyrazić zgodę na przedłużenie terminu związania z ofertą ? Od kiedy liczy się nowy termin? Bardzo dziękuję za odpowiedzi
1
2017-08-01 10:53 0

M.

Marcin .....

Fachowiec 116

Można przedłużyć termin o dowolny okres nie dłuższy niż 60 dni. Wniosek o wyrażenie zgody na przedłużenie terminu związania ofertą należy wysłać do wszystkich Wykonawców co najmniej na 3 dni przed upływem terminu związania ofertą. Wykonawcy muszą wyrazić zgodę na przedłużenie terminu i tym samym przedłużyć okres ważności wadium (jeżeli było). Nowy termin liczony jest od dnia następnego po upływie pierwotnego terminu związania ofertą.
Można przedłużyć termin o dowolny okres nie dłuższy niż 60 dni. Wniosek o wyrażenie zgody na przedłużenie terminu związania ofertą należy wysłać do wszystkich Wykonawców co najmniej na 3 dni przed upływem terminu związania ofertą. Wykonawcy muszą wyrazić zgodę na przedłużenie terminu i tym samym przedłużyć okres ważności wadium (jeżeli było). Nowy termin liczony jest od dnia następnego po upływie pierwotnego terminu związania ofertą.
1
2017-08-01 11:07 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy