Forum


Powrót zmiana warunku dotyczacego zdolnosci technicznej i zawodowej

A.

Anna .....

32

Witam,
jak podejść do tematu.
Wymagałam w SIWZ 2 roboty budowlne polegajace na przebudowie drogi wraz z instalacjami elektrycznymi i sanitarnymi.
Czy jeżeli zrezygnuje z instalacji sanitarnych, to jest to istotna zmiana powodująca o przesunięcie terminu otwarcia o równe 14 dni?, do otwarcia ofert zostało mi 5 dni.
Witam, jak podejść do tematu. Wymagałam w SIWZ 2 roboty budowlne polegajace na przebudowie drogi wraz z instalacjami elektrycznymi i sanitarnymi. Czy jeżeli zrezygnuje z instalacji sanitarnych, to jest to istotna zmiana powodująca o przesunięcie terminu otwarcia o równe 14 dni?, do otwarcia ofert zostało mi 5 dni.
1
2017-08-01 13:09 0

M.

Marta .....

27

Moim zadaniem zmiana jest istotna, ale nie wiem z czego wynika 14 dni. Ja bym przesunęła o 2 dni maksymalnie. Chyba że rozmawiamy o przetargu "unijnym" - bezwzględnie musi być 15 dni do dnia złożenia ofert.
Moim zadaniem zmiana jest istotna, ale nie wiem z czego wynika 14 dni. Ja bym przesunęła o 2 dni maksymalnie. Chyba że rozmawiamy o przetargu "unijnym" - bezwzględnie musi być 15 dni do dnia złożenia ofert.
1
2017-08-02 07:57 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy