Forum


Powrót Kryteri

D.

Dominika .....

0

Witam
Jako kryteria dałam między innymi okres gwarancji i rękojmi. Wykonawca miał zaznaczyć 5lat, 6lat, 7 lat lub 8lat zaznaczył na ofercie dwa okresy 6 lat i 8 lat. nie wiem jak teraz postąpić . Czy mogę wezwać wykonawcę do wyjśnienia ? Co mam wpisać w ogóle na protokole z otwarcia ofert. Proszę o podpowiedz
Witam Jako kryteria dałam między innymi okres gwarancji i rękojmi. Wykonawca miał zaznaczyć 5lat, 6lat, 7 lat lub 8lat zaznaczył na ofercie dwa okresy 6 lat i 8 lat. nie wiem jak teraz postąpić . Czy mogę wezwać wykonawcę do wyjśnienia ? Co mam wpisać w ogóle na protokole z otwarcia ofert. Proszę o podpowiedz
1
2017-08-03 11:10 0

K.

Karolina .....

86

Wezwać nie można, bo to byłaby niedozwolona zmiana treści oferty. A miała Pani zapisy, że jak np. nie wskaże lub wskaże inny okres gwarancji - to co zrobi zamawiający? Że np. nie wskazanie okresu gwarancji lub wskazanie innego, zamawiający uzna, że wykonawca zaproponował najniższy okres gwarancji i przyzna najmniejszą ilość punktów.
Wezwać nie można, bo to byłaby niedozwolona zmiana treści oferty. A miała Pani zapisy, że jak np. nie wskaże lub wskaże inny okres gwarancji - to co zrobi zamawiający? Że np. nie wskazanie okresu gwarancji lub wskazanie innego, zamawiający uzna, że wykonawca zaproponował najniższy okres gwarancji i przyzna najmniejszą ilość punktów.
1
2017-08-03 11:22 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy