Forum


Powrót Usługi artystyczne

J.

Joanna .....

58

Szukam w ustawie i nie mogę znaleźć, a wydaje mi się że być powinny zapisy dotyczące prowadzenia postępowania do usługi artystyczne (dokładniej : chodzi o odtworzenie i renowację supraport ponad drzwiami do lokali) . Gdzie mam tego szukać - podpowiedzcie proszę :)
Szukam w ustawie i nie mogę znaleźć, a wydaje mi się że być powinny zapisy dotyczące prowadzenia postępowania do usługi artystyczne (dokładniej : chodzi o odtworzenie i renowację supraport ponad drzwiami do lokali) . Gdzie mam tego szukać - podpowiedzcie proszę :)
1
2017-08-03 13:36 0

R.

Robert .....

56

Art. 67 ust. 1a
1a) dostawy, usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę, w przypadku udzielania zamówienia w zakresie działalności twórczej lub artystycznej. A może jakiś konkursik architektoniczny Art 110 i potem wolna ręka z Art. 67 ust. 2) przeprowadzono konkurs, o którym mowa w art. 110, w którym nagrodą było zaproszenie do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki autora wybranej pracy konkursowej?
Art. 67 ust. 1a 1a) dostawy, usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę, w przypadku udzielania zamówienia w zakresie działalności twórczej lub artystycznej. A może jakiś konkursik architektoniczny Art 110 i potem wolna ręka z Art. 67 ust. 2) przeprowadzono konkurs, o którym mowa w art. 110, w którym nagrodą było zaproszenie do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki autora wybranej pracy konkursowej?
1
2017-08-04 14:15 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy