Forum


Powrót ary 144 ust. 1 pkt. 6

M.

Mariusz .....

5

o jakich kwotach i wartosciach mowi ten przepis, netto czy brutto??
powiedzmy ze mamy zawatra umowe na 100.000,00 zl. netto x 23% VAT tj. 23.000,00 zł.=123.000,00 zł. brutto (do 10 % tzn. na ile mozna wziekszyc wartośc umowy?)
o jakich kwotach i wartosciach mowi ten przepis, netto czy brutto?? powiedzmy ze mamy zawatra umowe na 100.000,00 zl. netto x 23% VAT tj. 23.000,00 zł.=123.000,00 zł. brutto (do 10 % tzn. na ile mozna wziekszyc wartośc umowy?)
1
2017-08-07 11:08 0

M.

Marcin .....

Fachowiec 116

Zwiększyć można do 10 tys. zł (wartość zamówienia to wartość bez podatku od towarów i usług - por. art. 32 ust. 1 Pzp; wartość zamówienia określonego w umowie jest więc wartością netto).
Zwiększyć można do 10 tys. zł (wartość zamówienia to wartość bez podatku od towarów i usług - por. art. 32 ust. 1 Pzp; wartość zamówienia określonego w umowie jest więc wartością netto).
1
2017-08-07 11:26 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy