Forum


Powrót Grupa kapitałowa

A.

Anna .....

100

Podzielcie się informacją jak robicie, gdy po otwarciu ofert i po zamieszczeniu na stronę internetową zamawiającego, w ciągu 3 dni wykonawca nie dostarczy oświadczenia. Po przeczytaniu w bazie danych artykułu o GK mam mętlik.
Pytanie: 1. czy wzywacie do uzupełnienia na pods. 26 ust. 3 dopiero po ocenie ofert (po rankingu) i to tylko tego najwyżej ocenionego czy wszystkich, którzy nie przesłali ?
Pytanie 2. czy przed rankingiem wszystkich, którzy nie dosłali?
Podzielcie się informacją jak robicie, gdy po otwarciu ofert i po zamieszczeniu na stronę internetową zamawiającego, w ciągu 3 dni wykonawca nie dostarczy oświadczenia. Po przeczytaniu w bazie danych artykułu o GK mam mętlik. Pytanie: 1. czy wzywacie do uzupełnienia na pods. 26 ust. 3 dopiero po ocenie ofert (po rankingu) i to tylko tego najwyżej ocenionego czy wszystkich, którzy nie przesłali ? Pytanie 2. czy przed rankingiem wszystkich, którzy nie dosłali?
1
2017-08-08 14:55 0

B.

Beata .....

5

Po upływie trzech dni, od zamieszczenia na stronie internetowej informacji z otwarcia ofert, wzywam na podstawie art. 26 ust. 3 do złożenia Oświadczenia o GK tych wykonawców, którzy takiego Oświadczenia nie przekazali.
Po upływie trzech dni, od zamieszczenia na stronie internetowej informacji z otwarcia ofert, wzywam na podstawie art. 26 ust. 3 do złożenia Oświadczenia o GK tych wykonawców, którzy takiego Oświadczenia nie przekazali.
1
2017-08-09 10:09 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy