Forum


Powrót USŁUGI SPOŁECZNE

M.

Monika .....

8

Witajcie, Przygotowuję się do postępowania na usługi ratownictwa wodnego w Parku Wodnym. Jak sądzicie czy tego rodzaju usługi są usługami społecznymi i powinnam postępowanie przygotować zgodnie z art 138g pzp?
Witajcie, Przygotowuję się do postępowania na usługi ratownictwa wodnego w Parku Wodnym. Jak sądzicie czy tego rodzaju usługi są usługami społecznymi i powinnam postępowanie przygotować zgodnie z art 138g pzp?
1
2017-08-11 13:09 0

A.

Agnieszka .....

3

Trzeba sprawdzić po CPV: 75252000-7 - służby ratownicze, znajdują się w załączniku XIV do dyrektywy 2014/24/UE; w opisie znajdują się jako usługi w zakresie ratownictwa, tylko wygląda na to, że niestety są wyłączone na mocy art. 10 lit h)
Trzeba sprawdzić po CPV: 75252000-7 - służby ratownicze, znajdują się w załączniku XIV do dyrektywy 2014/24/UE; w opisie znajdują się jako usługi w zakresie ratownictwa, tylko wygląda na to, że niestety są wyłączone na mocy art. 10 lit h)
1
2017-08-14 07:26 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy