Forum


Powrót Zatrudnienie na umowę o pracę - art 29 ust 3a

M.

Monika .....

8

Witajcie, czy w postępowaniu na usługi ratownictwa wodnego w parku wodnym, powinnam wymagać od wykonawcy zatrudnienia wszystkich ratowników i koordynatorów realizujących przedmiot umowy na umowę o pracę? Czy ewentualnie nie będzie naruszeniem jeżeli postawię wymóg zatrudnienia na umowę o pracę tylko koordynatorów. Czytałam opinię na stronie UZP dotyczącą art. 29 ust 3a i różnie można to interpretować. Proszę o pomoc.
Witajcie, czy w postępowaniu na usługi ratownictwa wodnego w parku wodnym, powinnam wymagać od wykonawcy zatrudnienia wszystkich ratowników i koordynatorów realizujących przedmiot umowy na umowę o pracę? Czy ewentualnie nie będzie naruszeniem jeżeli postawię wymóg zatrudnienia na umowę o pracę tylko koordynatorów. Czytałam opinię na stronie UZP dotyczącą art. 29 ust 3a i różnie można to interpretować. Proszę o pomoc.
1
2017-08-11 13:19 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy