Forum


Powrót Zamówienie z wolnej ręki krok po kroku ;-)

A.

Aleksandra .....

3

Witam,
przetarg nieograniczony podzielony na kilka pakietów. Na dwa pakiety nie złożono żadnej oferty, więc chciałabym je zakupić w trybie art 67.1.4. Proszę o informację, jak to zrobić krok po kroku? Zapraszam jakąś firmę do negocjacji, przekazując całą poprzednią SIWZ wraz z umową? Czy wystarczy tylko przekazać opis przedmiotu zamówienia wraz z informacją o dokumentach, które są wymagane i wzorem umowy? Z tego co wiem, to nie jestem zobowiązana do ogłaszania w biuletynie...
Witam, przetarg nieograniczony podzielony na kilka pakietów. Na dwa pakiety nie złożono żadnej oferty, więc chciałabym je zakupić w trybie art 67.1.4. Proszę o informację, jak to zrobić krok po kroku? Zapraszam jakąś firmę do negocjacji, przekazując całą poprzednią SIWZ wraz z umową? Czy wystarczy tylko przekazać opis przedmiotu zamówienia wraz z informacją o dokumentach, które są wymagane i wzorem umowy? Z tego co wiem, to nie jestem zobowiązana do ogłaszania w biuletynie...
1
2017-08-23 12:04 0

T.

Teresa .....

22

Na jaką kwotę są te pakiety razem powyżej 30 000,00 Euro.
Na jaką kwotę są te pakiety razem powyżej 30 000,00 Euro.
1
2017-08-23 13:58 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy