Forum


Powrót Pełny Krajowy Rejestr Sądowy

A.

Anna .....

Fachowiec 145

1. czy KRS pełny, który przesyła mi Wykonawca powinien być podpisany za zgodność z oryginałem? Zażądałam tylko dlatego, żeby sprawdzić pełnomocnictwo.
2. I czy uchwała Rady nadzorczej o powołaniu na prezesa organu ma być za zgodność z oryginałem podpisana, czy notarialnie (zażądałam, uchwały bo w KRSie pełnym data wpisu na prezesa organu była późniejsza, niż pełnomocnictwo udzielone)
1. czy KRS pełny, który przesyła mi Wykonawca powinien być podpisany za zgodność z oryginałem? Zażądałam tylko dlatego, żeby sprawdzić pełnomocnictwo. 2. I czy uchwała Rady nadzorczej o powołaniu na prezesa organu ma być za zgodność z oryginałem podpisana, czy notarialnie (zażądałam, uchwały bo w KRSie pełnym data wpisu na prezesa organu była późniejsza, niż pełnomocnictwo udzielone)
1
2017-08-31 10:29 0

P.

Piotr .....

Fachowiec 512

1. Zależy jaki KRS - taki generowany zgodnie z rozporządzeniem stanowiącym o nagłówku, treści, stopce, numerze wygenerowania itd. nadaje wersji pobranej elektronicznie równość z dokumentem pobranym w formie papierowej.
2. W mojej ocenie żądanie bezzasadne. KRS nie służy potwierdzaniu pełnomocnictwa i nie można wyjaśniać go w zakresie innym niż został zażądany.
1. Zależy jaki KRS - taki generowany zgodnie z rozporządzeniem stanowiącym o nagłówku, treści, stopce, numerze wygenerowania itd. nadaje wersji pobranej elektronicznie równość z dokumentem pobranym w formie papierowej. 2. W mojej ocenie żądanie bezzasadne. KRS nie służy potwierdzaniu pełnomocnictwa i nie można wyjaśniać go w zakresie innym niż został zażądany.
1
2017-08-31 11:36 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy