Forum


Powrót Zmiany i uzupełnienia przedmiotu zamówienia

J.

Joanna .....

26

Czy mogę w umowie na rb zawrzeć zapis, że Zamawiający dopuszcza zmiany i uzupełnienia przedmiotu umowy spowodowane zmianami i uzupełnieniami dokumentacji projektowej lub pisemnymi zaleceniami projektanta, o których na dzień dzisiejszy nie mamy bladego pojęcia? Czy w związku z tym należy jeszcze gdzieś zawrzeć takie zapisy? Pisać o zamówieniach - jakich? : dodatkowych, uzupełniających? Jak się wtedy rozliczać?
Czy mogę w umowie na rb zawrzeć zapis, że Zamawiający dopuszcza zmiany i uzupełnienia przedmiotu umowy spowodowane zmianami i uzupełnieniami dokumentacji projektowej lub pisemnymi zaleceniami projektanta, o których na dzień dzisiejszy nie mamy bladego pojęcia? Czy w związku z tym należy jeszcze gdzieś zawrzeć takie zapisy? Pisać o zamówieniach - jakich? : dodatkowych, uzupełniających? Jak się wtedy rozliczać?
1
2017-09-01 08:06 0

M.

Maria .....

59

Jeżeli zamawiający sam zdecyduje się na określenie zmian umowy powinien opisać zakres zmian, charakter oraz warunki zmiany. W przypadku nieopisania takiej sytuacji można skorzystać z postanowień art. 144 ust. 1 pkt ustawy.
Jeżeli zamawiający sam zdecyduje się na określenie zmian umowy powinien opisać zakres zmian, charakter oraz warunki zmiany. W przypadku nieopisania takiej sytuacji można skorzystać z postanowień art. 144 ust. 1 pkt ustawy.
1
2017-09-01 08:16 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy