Forum


Powrót ogłoszenie o udzieleniu

A.

Anna .....

29

Witam,
temat poruszany wielokrotnie, - chciałam się spytać, czy należy sporządzić ogłoszenie o udzieleniu zamówienia przy unieważnieniu postępowania???
Witam, temat poruszany wielokrotnie, - chciałam się spytać, czy należy sporządzić ogłoszenie o udzieleniu zamówienia przy unieważnieniu postępowania???
1
2017-09-01 12:25 0

A.

Adam .....

7

Zgodnie z brzmieniem ustawy - nie trzeba. Art. 95 ust 1 mówi o obowiązku przekazania ogłoszenia nie później niż 30 dni od dnia zawarcia umowy. Przy unieważnieniu nie dochodzi do podpisania umowy.
Zgodnie z brzmieniem ustawy - nie trzeba. Art. 95 ust 1 mówi o obowiązku przekazania ogłoszenia nie później niż 30 dni od dnia zawarcia umowy. Przy unieważnieniu nie dochodzi do podpisania umowy.
1
2017-09-01 13:30 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy