Forum


Powrót śroidki unijne

G.

Grażyna .....

1

W przypadku zamówień na roboty budowlane, gdzie wartość nie przekracza kwot określonych w art. 11.8 uPzp ale w części wartość tego zamówienia składa się z dotacji, należy stosować przepisy ustawy do kwoty, czy ze względu na dotacje stosujemy przepisy powyżej kwot?
W przypadku zamówień na roboty budowlane, gdzie wartość nie przekracza kwot określonych w art. 11.8 uPzp ale w części wartość tego zamówienia składa się z dotacji, należy stosować przepisy ustawy do kwoty, czy ze względu na dotacje stosujemy przepisy powyżej kwot?
0
2016-07-29 07:28 1

K.

Katarzyna .....

16

Najpierw określa się wartość zamówienia, aby zorientować się w jakich przepisach ustawy się znajdujemy. I to determinuje schemat zachowania, a nie czy dostaniemy na to pieniądze z zewnętrznych funduszy, czy będą to wyłącznie środki Zamawiającego.
Najpierw określa się wartość zamówienia, aby zorientować się w jakich przepisach ustawy się znajdujemy. I to determinuje schemat zachowania, a nie czy dostaniemy na to pieniądze z zewnętrznych funduszy, czy będą to wyłącznie środki Zamawiającego.
1
2016-07-29 11:08 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy