Forum


Powrót GK w prztargu ograniczonym z obronności - ochrona

A.

Anna .....

31

Kiedy Wykonawcy składają oświadczenia o przynależności do GK ???? Czy w ciągu 3 dni od otrzymania informacji o wynikach oceny wniosków??
Kiedy Wykonawcy składają oświadczenia o przynależności do GK ???? Czy w ciągu 3 dni od otrzymania informacji o wynikach oceny wniosków??
1
2017-09-18 13:29 0

M.

Maria .....

59

Tak, art. 51 ust. 1a
Tak, art. 51 ust. 1a
1
2017-09-18 14:15 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy