Forum


Powrót brak oświadczenia w ofercie

A.

Anna .....

29

Witam,

wpłynęła 1 oferta, do oferty nie zostało dołączone oświadczenia z art.25 ust.1a.

Czy w takiej sytuacji mogę jednocześnie wystąpić do wykonawcy o :

- uzupełnienie oświadczenia na podstawie art. 26 ust.3

- uzupełnienie wymaganego wykazu robót i osób zgodnie z art. 26 ust.2 ?

Pozdrawiam
Witam, wpłynęła 1 oferta, do oferty nie zostało dołączone oświadczenia z art.25 ust.1a. Czy w takiej sytuacji mogę jednocześnie wystąpić do wykonawcy o : - uzupełnienie oświadczenia na podstawie art. 26 ust.3 - uzupełnienie wymaganego wykazu robót i osób zgodnie z art. 26 ust.2 ? Pozdrawiam
1
2017-09-20 12:16 0

P.

Piotr .....

Fachowiec 163

W mojej opinii można wezwać do obu dokumentów.
W mojej opinii można wezwać do obu dokumentów.
1
2017-09-20 14:21 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy