Forum


Powrót odpis z KRS, wypis CEIDG

A.

Anna .....

29

Witam,
jak Państwo praktykują nastep. kwestię:
- w momencie kiedy w SIWZ nie ma zapisów dotyczących wykluczenia Wykonawcy na podstawie art.24 ust.1 pkt.5,
sprawdzajac ofertę pod kątem czy dana osoba mogła podpisać ofertę (na podstawie danych zawartych w KRS lub CEIDG online) drukuja sobie Państwo KRS (CEIDG) i zostawiją w teczce przetargowej??
- czy tylko sprawdzają online bez wersji drukowanej??
Ciekawa jestem jak to funkcjonuje w praktyce?
Witam, jak Państwo praktykują nastep. kwestię: - w momencie kiedy w SIWZ nie ma zapisów dotyczących wykluczenia Wykonawcy na podstawie art.24 ust.1 pkt.5, sprawdzajac ofertę pod kątem czy dana osoba mogła podpisać ofertę (na podstawie danych zawartych w KRS lub CEIDG online) drukuja sobie Państwo KRS (CEIDG) i zostawiją w teczce przetargowej?? - czy tylko sprawdzają online bez wersji drukowanej?? Ciekawa jestem jak to funkcjonuje w praktyce?
1
2017-09-22 13:30 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Tylko sprawdzam, nie ma obowiązku drukowania.
Tylko sprawdzam, nie ma obowiązku drukowania.
1
2017-09-25 09:45 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy