Forum


Powrót Ogłoszenie o zmianie umowy

R.

Robert .....

56

Jest taki formularz na stronie UZP. Jakie macie Drogie koleżanki i koledzy doświadczenie w tym zakresie. Który przepis Naszej kochanej Ustawy mówi o tym,że obligatoryjnie ma Zamawiający to wypełniać czy tylko art. 144.1c?
Jest taki formularz na stronie UZP. Jakie macie Drogie koleżanki i koledzy doświadczenie w tym zakresie. Który przepis Naszej kochanej Ustawy mówi o tym,że obligatoryjnie ma Zamawiający to wypełniać czy tylko art. 144.1c?
1
2017-09-29 09:47 0

A.

Anna .....

30

w przypadku prac dodatkowych rozszerzających umowę
w przypadku prac dodatkowych rozszerzających umowę
1
2017-09-29 11:05 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy