Forum


Powrót roboty dodatkowe

A.

Anna .....

29

Witam,
w umowie mam wpisane, ze zmiana umowy może być w zakresie zmiany wynikające z art. 144 ustawy Prawo zamówień publicznych tj.art.144 ust.1 pkt 2, ust.1 pkt 3, ust.1 pkt 4 lit. b i c, z zachowaniem warunków opisanych w uregulowaniu art.144 ustawy.
Art.144 ust.1 pkt. dotyczy realizacji m.in. dodatkowych robót budowlanych.
W związku z tym, ze wyszły nam przy realizacji umowy na rb dodatkowe rb, chcemy skorzystac z ww. mozliwości zmiany umowie. Jednak za bardzo nie wiem jak do tego się zabrać? .. - pierwszy raz mam taki przypadek po nowelizacji ustawy ... Bardzo proszę o podpowiedzi.
Witam, w umowie mam wpisane, ze zmiana umowy może być w zakresie zmiany wynikające z art. 144 ustawy Prawo zamówień publicznych tj.art.144 ust.1 pkt 2, ust.1 pkt 3, ust.1 pkt 4 lit. b i c, z zachowaniem warunków opisanych w uregulowaniu art.144 ustawy. Art.144 ust.1 pkt. dotyczy realizacji m.in. dodatkowych robót budowlanych. W związku z tym, ze wyszły nam przy realizacji umowy na rb dodatkowe rb, chcemy skorzystac z ww. mozliwości zmiany umowie. Jednak za bardzo nie wiem jak do tego się zabrać? .. - pierwszy raz mam taki przypadek po nowelizacji ustawy ... Bardzo proszę o podpowiedzi.
1
2017-10-03 11:39 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy