Forum


Powrót Ogłoszenie kolejnego postępowania ześrodków unijnych

A.

Anna .....

2

Witam,
Ogłosiłam postępowanie na 15 zadań w procedurze unijnej. Rozstrzygnęłam postępowanie na 12 zadań. Na 3 zadania nie wpłynęły oferty. Czy mogę ogłosić kolejne postępowanie na nierozstrzygnięte 3 zadania w procedurze krajowej? Kwota na te trzy zadania nie przekracza 135 tyś. euro.
Witam, Ogłosiłam postępowanie na 15 zadań w procedurze unijnej. Rozstrzygnęłam postępowanie na 12 zadań. Na 3 zadania nie wpłynęły oferty. Czy mogę ogłosić kolejne postępowanie na nierozstrzygnięte 3 zadania w procedurze krajowej? Kwota na te trzy zadania nie przekracza 135 tyś. euro.
1
2017-10-03 14:39 0

R.

Robert .....

56

W mojej ocenie jak najbardziej. Postępowanie pierwotne (15 części) zostało oszacowane z należytą starannością. TO co się nie udało -3 zadania to już nowe zamówienie publiczne i należy je ponownie opisać i oszacować i udzielać zgodnie z przepisami stosownymi do jego wartości.
W mojej ocenie jak najbardziej. Postępowanie pierwotne (15 części) zostało oszacowane z należytą starannością. TO co się nie udało -3 zadania to już nowe zamówienie publiczne i należy je ponownie opisać i oszacować i udzielać zgodnie z przepisami stosownymi do jego wartości.
1
2017-10-03 14:47 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy