Forum


Powrót Oświadczenie składane przez osoby wykonujące czynności w postępowaniu.

G.

Grażyna .....

1

Weszło w życie rozporządzenie w sprawie protokołu, ale nie ma tam wzoru oświadczenia (art. 17.1).
Czy w takim wypadku obowiązują dotychczasowe oświadczenia ?
Weszło w życie rozporządzenie w sprawie protokołu, ale nie ma tam wzoru oświadczenia (art. 17.1). Czy w takim wypadku obowiązują dotychczasowe oświadczenia ?
0
2016-07-29 12:27 0

A.

Anna .....

Fachowiec 105

też to zauważyłam. Urząd zamówień publicznych opublikował na swojej stronie Wzory oświadczeń i dokumentów z zakresu znowelizowanych przepisów ustawy Pzp, gdzie jest m.in. wzór oświadczenia i to kilku oświadczeń:
Podaję link:
https://www.uzp.gov.pl/baza-wiedzy/wzorcowe-dokumenty/wzory-oswiadczen-i-dokumentow-z-zakresu-znowelizowanych-przepisow-ustawy-pzp
też to zauważyłam. Urząd zamówień publicznych opublikował na swojej stronie Wzory oświadczeń i dokumentów z zakresu znowelizowanych przepisów ustawy Pzp, gdzie jest m.in. wzór oświadczenia i to kilku oświadczeń: Podaję link: https://www.uzp.gov.pl/baza-wiedzy/wzorcowe-dokumenty/wzory-oswiadczen-i-dokumentow-z-zakresu-znowelizowanych-przepisow-ustawy-pzp
1
2016-07-31 13:21 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy