Forum


Powrót USŁUGI SZKOLENIOWE, EDUKACYJNE.

A.

Agnieszka .....

7

Czy faktycznie usługi szkoleniowe to usługi tzw. społeczne?
Czy dla usług szkoleń (Zamawiający \"klasyczny\", szkolenia typu informatycznego, językowego) ma zastosowanie art. 138 p.z.p. czy należy potraktować tego rodzaju jako typowe zamówienie bez art. 138?
Czy faktycznie usługi szkoleniowe to usługi tzw. społeczne? Czy dla usług szkoleń (Zamawiający \"klasyczny\", szkolenia typu informatycznego, językowego) ma zastosowanie art. 138 p.z.p. czy należy potraktować tego rodzaju jako typowe zamówienie bez art. 138?
1
2016-07-30 23:55 0

G.

Grażyna .....

1

Chyba nie o ten art. chodzi:):):)
Chyba nie o ten art. chodzi:):):)
1
2016-08-01 12:42 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy