Forum


Powrót jak unieważnić postępowanie

J.

Justyna .....

5

chciałabym ogłosić przetarg nieograniczony z podziałem na części. druga część dotyczyła by organizacji dowozu dzieci do szkół na zajęcia. W tej chwili nie wiem czy będzie taka potrzeba, czy mogłabym ogłosić przetarg a później gdy nie będzie takiej potrzeby unieważnić. Tylko na jakiej podsiewie i jakie zapisy wprowadzić?
Zamówienie jest finansowane ze środków Unii europejksiej
chciałabym ogłosić przetarg nieograniczony z podziałem na części. druga część dotyczyła by organizacji dowozu dzieci do szkół na zajęcia. W tej chwili nie wiem czy będzie taka potrzeba, czy mogłabym ogłosić przetarg a później gdy nie będzie takiej potrzeby unieważnić. Tylko na jakiej podsiewie i jakie zapisy wprowadzić? Zamówienie jest finansowane ze środków Unii europejksiej
1
2017-10-06 09:23 0

A.

Anna .....

6

Można zaplanować dwa postepowania (o łacznej wartości)Jedno wszcząc już teraz, a drugie w chwili gdy będzie 100% pewność że taka potrzeba wystapi
Można zaplanować dwa postepowania (o łacznej wartości)Jedno wszcząc już teraz, a drugie w chwili gdy będzie 100% pewność że taka potrzeba wystapi
1
2017-10-06 09:55 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy