Forum


Powrót Oferta złożona przez rolnika zryczałtowanego

A.

Alina .....

0

W postępowaniu przetargowych, prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę warzyw i owoców została złożona oferta przez rolnika zryczałtowanego - zwolnionego z podatku VAT.
Jesteśmy jednostka budżetową,
W związku z czym oferta zawiera tylko tylko cenę netto.
Czy porównując oferty jestem zobowiązania do oferty, złożonej przez rolnika, dodać wartość VAT w celu równego traktowanie wykonawców?
Nie ma tu zostawania procedury odwróconego VAT-u.
Dostaję rożne opinie na temat sposobu porównania ofert.
Ja uważam, że w tym przypadku nie dodaje wartości VAT do oferty w celu ich porównania, tylko przypadku podpisania umowy musi być wystawiona faktura RR.
A może się mylę?
W postępowaniu przetargowych, prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę warzyw i owoców została złożona oferta przez rolnika zryczałtowanego - zwolnionego z podatku VAT. Jesteśmy jednostka budżetową, W związku z czym oferta zawiera tylko tylko cenę netto. Czy porównując oferty jestem zobowiązania do oferty, złożonej przez rolnika, dodać wartość VAT w celu równego traktowanie wykonawców? Nie ma tu zostawania procedury odwróconego VAT-u. Dostaję rożne opinie na temat sposobu porównania ofert. Ja uważam, że w tym przypadku nie dodaje wartości VAT do oferty w celu ich porównania, tylko przypadku podpisania umowy musi być wystawiona faktura RR. A może się mylę?
1
2017-10-13 08:48 0

P.

Piotr .....

Fachowiec 512

Wg mnie niczego się nie dolicza.
Po drugie poza fakturą, proszę rozważyć inne formy rozliczenia np. rachunek
Wg mnie niczego się nie dolicza. Po drugie poza fakturą, proszę rozważyć inne formy rozliczenia np. rachunek
1
2017-10-13 10:54 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy