Forum


Powrót Wadium uzasadnienie odrzucenia wykonawcy

M.

Malwina .....

24

Mam zatwierdzić przetarg robię pismo o info o wyniku i drugie o odrzuceniu wykonawcy na podstawie art 89 ust 1 pkt 7b ze względu na brak wadium określonego. Wykonawca złożył wadium ale niestety zamiast do 27.10.2017r. a ma do 25.10.2017r. i nie wiem jakie uzasadnienie faktyczne bo termin związania z ofertą jest na 30 dni i nie wiem jak to zrobić.(jak napisać)
Mam zatwierdzić przetarg robię pismo o info o wyniku i drugie o odrzuceniu wykonawcy na podstawie art 89 ust 1 pkt 7b ze względu na brak wadium określonego. Wykonawca złożył wadium ale niestety zamiast do 27.10.2017r. a ma do 25.10.2017r. i nie wiem jakie uzasadnienie faktyczne bo termin związania z ofertą jest na 30 dni i nie wiem jak to zrobić.(jak napisać)
1
2017-10-13 12:26 0

P.

Piotr .....

Fachowiec 512

Ale jaka w tym trudność ? Podstawa faktyczna: wadium wniesiono na okres krótszy niż termin związania ofertą. Okres zabezpieczenia w formie wadium powinien trwać do...., złożona oferta jest zabezpieczona do....
i tyle.
Ale jaka w tym trudność ? Podstawa faktyczna: wadium wniesiono na okres krótszy niż termin związania ofertą. Okres zabezpieczenia w formie wadium powinien trwać do...., złożona oferta jest zabezpieczona do.... i tyle.
1
2017-10-13 12:32 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy