Forum


Powrót JEDZ po nowelizacji

KK

Kamil Kwas

0

Witam,
Zgodnie z art. 10 po kolei w podpunktach wyraźnie jest napisane iż jedz jest wymagany (jak i cała komunikacja) w formie elektronicznej. Brak tam jest zapisów o odstępstwie (formie papierowej).
Nie mogę znaleźć żadnego art. w tej sprawie.
Proszę o pomoc - czy jedz musi być w formie elektronicznej czy dopuszczalna jest forma papierowa. Zgodnie z nową ustawą.
Witam, Zgodnie z art. 10 po kolei w podpunktach wyraźnie jest napisane iż jedz jest wymagany (jak i cała komunikacja) w formie elektronicznej. Brak tam jest zapisów o odstępstwie (formie papierowej). Nie mogę znaleźć żadnego art. w tej sprawie. Proszę o pomoc - czy jedz musi być w formie elektronicznej czy dopuszczalna jest forma papierowa. Zgodnie z nową ustawą.
0
2016-08-02 09:21 0

A.

Adam .....

0

Przepisy na końcu noweli art. 17 i art. 18 . Tylko trzeba zaglądać w oficjalny ogłoszony dokument w Dzienniku Ustaw DZ.U. z 2016 poz 1020 , w ustawie tekst ujednolicony też są one pokazane . Mam nadzieję , że pomogłem .
Przepisy na końcu noweli art. 17 i art. 18 . Tylko trzeba zaglądać w oficjalny ogłoszony dokument w Dzienniku Ustaw DZ.U. z 2016 poz 1020 , w ustawie tekst ujednolicony też są one pokazane . Mam nadzieję , że pomogłem .
1
2016-08-02 09:54 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy