Forum


Powrót 0% stawka VAT

D.

Dominik .....

2

Zagraniczna firma ze strefy UE złożyła ofertę z 0% stawką VAT czyli brutto=netto. Czy do porównania ofert należy tą ofertę "ubruttowić" tj dodać 23% VAT czy potraktować jako cenę brutto?
Zagraniczna firma ze strefy UE złożyła ofertę z 0% stawką VAT czyli brutto=netto. Czy do porównania ofert należy tą ofertę "ubruttowić" tj dodać 23% VAT czy potraktować jako cenę brutto?
1
2017-10-26 11:37 0

P.

Piotr .....

Fachowiec 163

W mojej opinii zastosować należy art. 91 ust. 3a
W mojej opinii zastosować należy art. 91 ust. 3a
1
2017-10-26 12:11 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy