Forum


Powrót Zmiany umowy

B.

Beata .....

0

Szanowni Państwo,
Czy w przypadku chęci skorzystania z art. 144 ust. 1 pkt 3) ustawy Pzp, jestem zmuszona przeprowadzać procedurę np. z wolnej ręki (lub inną)? Czy też po spełnieniu warunków określonych w tymże przepisie po prostu zawieram umowę (bez żadnej procedury) i kolejno dokonuję publikacji zgodnie z art. 144 ust. 1c ustawy Pzp.
Szanowni Państwo, Czy w przypadku chęci skorzystania z art. 144 ust. 1 pkt 3) ustawy Pzp, jestem zmuszona przeprowadzać procedurę np. z wolnej ręki (lub inną)? Czy też po spełnieniu warunków określonych w tymże przepisie po prostu zawieram umowę (bez żadnej procedury) i kolejno dokonuję publikacji zgodnie z art. 144 ust. 1c ustawy Pzp.
1
2017-11-06 20:26 0

M.

Marcin .....

Fachowiec 117

Przywołany przepis art. 144 ust. 1 pkt 3 Pzp stanowi o zmianie umowy już zawartej, a więc w formie aneksu do dotychczasowej umowy. Następnie, jak Pani wskazała, trzeba wypełnić obowiązek określony w art. 144 ust. 1c Pzp.
Przywołany przepis art. 144 ust. 1 pkt 3 Pzp stanowi o zmianie umowy już zawartej, a więc w formie aneksu do dotychczasowej umowy. Następnie, jak Pani wskazała, trzeba wypełnić obowiązek określony w art. 144 ust. 1c Pzp.
1
2017-11-06 22:42 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy