Forum


Powrót Praca zlecona na rzecz Zamawiajacego

J.

Joanna .....

32

Jestem osobą z zewnątrz, która będzie wykonywała prace dla Zamawiającego (pomoc przy napisaniu specyfikacji i udział w sprawdzaniu ofert). Czy, gdzie i w jaki sposób o tym informuję: w ogłoszeniu o zamówieniu ( w którym miejscu) ), na ośw. z art. 17 ust. 2 (jako inna osoba wykonująca czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia?) , w protokole (jako "inne osoby związane z przygotowaniem postępowania"?) i gdzie jeszcze? Dla mnie jest to zupełna nowość, więc nie chciałabym czegoś przeoczyć. Proszę o podpowiedź.
Jestem osobą z zewnątrz, która będzie wykonywała prace dla Zamawiającego (pomoc przy napisaniu specyfikacji i udział w sprawdzaniu ofert). Czy, gdzie i w jaki sposób o tym informuję: w ogłoszeniu o zamówieniu ( w którym miejscu) ), na ośw. z art. 17 ust. 2 (jako inna osoba wykonująca czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia?) , w protokole (jako "inne osoby związane z przygotowaniem postępowania"?) i gdzie jeszcze? Dla mnie jest to zupełna nowość, więc nie chciałabym czegoś przeoczyć. Proszę o podpowiedź.
1
2017-11-08 07:24 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 979

Na pewno w protokole końcowym no i jeżeli jest to w komisji przetargowej (ocena ofert). Oświadczenie też się powinno złożyć, ale albo z art. 17 ust. 2 lub 2a.
Na pewno w protokole końcowym no i jeżeli jest to w komisji przetargowej (ocena ofert). Oświadczenie też się powinno złożyć, ale albo z art. 17 ust. 2 lub 2a.
1
2017-11-08 07:41 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy