Forum


Powrót Informacja z banku.

K.

Karolina .....

62

Witam, mam już mętlik w głowie! proszę o pomoc. PN pon. progów. Dzień otwarcia - 27.10.br. W dniu 13.11.br wykonawca przedłożył inf. z banku (data wystawienia dokumentu 26.10.br), z której wynika, że wykonawca ma limit kredytu na rachunku bieżącym w wysokości 300 000 zł, który obowiązuje do dnia 08.11.br. I tak na dzień otwarcia ofert wykonawca miał kasę, ale na dzień złożenia dokumentów, czyli 13.11 - już nie. Wiem, że w dniu rozstrzygnięcia tej kasy nie ma, bo inf. z banku potwierdza, że tylko do dnia 08.11 miał.
Czy waszym zdaniem wzywać do uzupełnienia dokumentu???
Witam, mam już mętlik w głowie! proszę o pomoc. PN pon. progów. Dzień otwarcia - 27.10.br. W dniu 13.11.br wykonawca przedłożył inf. z banku (data wystawienia dokumentu 26.10.br), z której wynika, że wykonawca ma limit kredytu na rachunku bieżącym w wysokości 300 000 zł, który obowiązuje do dnia 08.11.br. I tak na dzień otwarcia ofert wykonawca miał kasę, ale na dzień złożenia dokumentów, czyli 13.11 - już nie. Wiem, że w dniu rozstrzygnięcia tej kasy nie ma, bo inf. z banku potwierdza, że tylko do dnia 08.11 miał. Czy waszym zdaniem wzywać do uzupełnienia dokumentu???
1
2017-11-13 14:02 0

M.

Marcin .....

Fachowiec 117

Z przepisu zawartego w art. 26 ust. 2 Pzp wynika, że dokument ma być aktualny na dzień jego złożenia.
Z przepisu zawartego w art. 26 ust. 2 Pzp wynika, że dokument ma być aktualny na dzień jego złożenia.
1
2017-11-13 14:11 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy