Forum


Powrót Dawne zamówienia uzupełniające

A.

Adriana .....

0

W SIWZ oraz ogłoszeniu o zamówieniu przewidziano udzielenie zamówienia na podst. art. 67 ust. 1 pkt 6 - polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych - dotychczasowemu wykonawcy. Jak w praktyce to wygląda. Czy wykonawca przedstawia zamawiającemu kosztorys ofertowy na wykonanie tych robót budowlanych (zwraca się do Wykonawcy z oficjalnym pismem, czy w innej formie prowadzone są "negocjacje"?), dalej zamawiający wyraża zgodę i zawieramy umowę na podts. art. 67 ust 1 pkt 6 (czy inna podstawa prawna). Proszę o praktyczne wskazówki. Czy po zawarciu umowy konieczne jest upublicznienie na UZP (zmiana do umowy?).
W SIWZ oraz ogłoszeniu o zamówieniu przewidziano udzielenie zamówienia na podst. art. 67 ust. 1 pkt 6 - polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych - dotychczasowemu wykonawcy. Jak w praktyce to wygląda. Czy wykonawca przedstawia zamawiającemu kosztorys ofertowy na wykonanie tych robót budowlanych (zwraca się do Wykonawcy z oficjalnym pismem, czy w innej formie prowadzone są "negocjacje"?), dalej zamawiający wyraża zgodę i zawieramy umowę na podts. art. 67 ust 1 pkt 6 (czy inna podstawa prawna). Proszę o praktyczne wskazówki. Czy po zawarciu umowy konieczne jest upublicznienie na UZP (zmiana do umowy?).
0
2017-11-16 09:17 0

P.

Piotr .....

Fachowiec 196

Przede wszystkim inicjatywa wychodzi od Zamawiającego, a nie od Wykonawcy.
W tym zakresie UZP wydało już opinię, można co nie co przeczytać w niej.
Przede wszystkim inicjatywa wychodzi od Zamawiającego, a nie od Wykonawcy. W tym zakresie UZP wydało już opinię, można co nie co przeczytać w niej.
1
2017-11-16 09:35 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy