Forum


Powrót Protokół z otwarcia ofert - PN poniżej 209 tys zł

M.

Monika .....

8

Witajcie, czy protokół z otwarcia ofert oprócz zamieszczenia na stronie internetowej muszę wysyłać pisemnie do wykoanawców?
Witajcie, czy protokół z otwarcia ofert oprócz zamieszczenia na stronie internetowej muszę wysyłać pisemnie do wykoanawców?
1
2017-11-16 14:50 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 859

Absolutnie nie, informacja z otwarcia ofert uregulowana jest w art. 86 ust. 5 ustawy pzp
Absolutnie nie, informacja z otwarcia ofert uregulowana jest w art. 86 ust. 5 ustawy pzp
1
2017-11-16 14:53 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy