Forum


Powrót ZUS - podpis elektroniczny

R.

Robert .....

12

Oferent dostarczył zaświadczenie o niezaleganie składek ZUS, bynajmniej oświadczenie nie jest podpisane ręcznie przez pracownika ZUS lecz, jest informacja:
" Dokument został podpisany, aby go zweryfikować należny użyć oprogramowania do weryfikacji podpisu Data złożenia podpisu . .. . . Podpis Elektroniczny"
Jak postąpić w takim przypadku? Nie mam możliwości sprawdzenia tego podpisu, czy oferent powinien takie oprogramowanie przedstawić? i na jakiej podstawie..

Dodam, że jest to kopia za zgodność, podpisana przez oferenta jedynie.
Oferent dostarczył zaświadczenie o niezaleganie składek ZUS, bynajmniej oświadczenie nie jest podpisane ręcznie przez pracownika ZUS lecz, jest informacja: " Dokument został podpisany, aby go zweryfikować należny użyć oprogramowania do weryfikacji podpisu Data złożenia podpisu . .. . . Podpis Elektroniczny" Jak postąpić w takim przypadku? Nie mam możliwości sprawdzenia tego podpisu, czy oferent powinien takie oprogramowanie przedstawić? i na jakiej podstawie.. Dodam, że jest to kopia za zgodność, podpisana przez oferenta jedynie.
1
2017-12-06 12:42 0

R.

Robert .....

12

Już wyjaśnione, lepiej trzeba przeglądać forum.
Dla zainteresowanych:
http://edustrefa.apexnet.com.pl/forum/?action=showthreads&threadid=11156
Już wyjaśnione, lepiej trzeba przeglądać forum. Dla zainteresowanych: http://edustrefa.apexnet.com.pl/forum/?action=showthreads&threadid=11156
1
2017-12-06 15:37 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy