Forum


Powrót pomocnicze działania zakupowe - oświadczenia ZP-1

RP

Rafał Piela

1

Czy w przypadku, gdy kierownik zamawiającego powierzył na podstawie art. 15 ust. 2 Pzp przygotowanie i przeprowadzenie postępowania osobie trzeciej, jest zobowiązany do złożenia oświadczenia wynikającego z druku ZP-1, odpowiadającego treści art. 17 ust. 1? Wszystkie czynności w postępowaniu będzie wykonywała osoba trzecia, natomiast udział kierownika zamawiającego będzie ograniczony do czynności podpisania umowy, która zgodnie z dotychczasowym orzecznictwem nie jest czynnością w postępowaniu.
Czy w przypadku, gdy kierownik zamawiającego powierzył na podstawie art. 15 ust. 2 Pzp przygotowanie i przeprowadzenie postępowania osobie trzeciej, jest zobowiązany do złożenia oświadczenia wynikającego z druku ZP-1, odpowiadającego treści art. 17 ust. 1? Wszystkie czynności w postępowaniu będzie wykonywała osoba trzecia, natomiast udział kierownika zamawiającego będzie ograniczony do czynności podpisania umowy, która zgodnie z dotychczasowym orzecznictwem nie jest czynnością w postępowaniu.
0
2017-12-14 09:30 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 859

Jeżeli będzie tylko podpisywał umowę i nic więcej to nie musi.
Jeżeli będzie tylko podpisywał umowę i nic więcej to nie musi.
1
2017-12-14 09:38 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy