Forum


Powrót Podpisanie umowy

M.

Malwina .....

24

Dzień dobry mam zapytanie i rozwianie moich wątpliwości Jeżeli mam zatwierdzeniu postępowania i jest jedna oferta to mogę od razu podpisać umowę z Wykonawcą, a jeżeli mam przetarg na części podzielone i 1-ą część unieważniłam a w drugiej części była tylko 1 oferta i Moje pytanie brzmi czy mogę z tym wykonawcą też od razu podpisać umowę jeżeli tak to na jakiej podstawie artykułu?
Dzień dobry mam zapytanie i rozwianie moich wątpliwości Jeżeli mam zatwierdzeniu postępowania i jest jedna oferta to mogę od razu podpisać umowę z Wykonawcą, a jeżeli mam przetarg na części podzielone i 1-ą część unieważniłam a w drugiej części była tylko 1 oferta i Moje pytanie brzmi czy mogę z tym wykonawcą też od razu podpisać umowę jeżeli tak to na jakiej podstawie artykułu?
1
2017-12-14 12:15 0

R.

Rafał .....

2

Tak, art. 94 ust. 2 pkt. 1) lit. a)
Tak, art. 94 ust. 2 pkt. 1) lit. a)
1
2017-12-14 12:40 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy