Forum


Powrót Kryterium - osobiste wykonanie, bez podwykonawców

G.

Gabriela .....

2

Czy Zamawiający może dac jako kryterium oceny oferty 20/100 pkt (20%) kryterium osobistego wykonania zamówienia? tj bez podwykonawców.
Wydaje mi się, że z art. 36a, ust. 2 to wynika. Tylko czy można to dać jako kryterium?
Czy Zamawiający może dac jako kryterium oceny oferty 20/100 pkt (20%) kryterium osobistego wykonania zamówienia? tj bez podwykonawców. Wydaje mi się, że z art. 36a, ust. 2 to wynika. Tylko czy można to dać jako kryterium?
1
2017-12-21 14:57 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 859

art. 36a ust. 2 stanowi o kluczowych częściach zamówienia a nie o całym zamówieniu. Więc zamawiający może zastrzec kluczowe części i je określić precyzyjnie, ale nie całość zamówienia. Uważam że takie kryterium oceny ofert jest niedopuszczalne.
art. 36a ust. 2 stanowi o kluczowych częściach zamówienia a nie o całym zamówieniu. Więc zamawiający może zastrzec kluczowe części i je określić precyzyjnie, ale nie całość zamówienia. Uważam że takie kryterium oceny ofert jest niedopuszczalne.
1
2017-12-21 15:15 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy