Forum


Powrót art. 29 ust. 3a, zamówienia mieszane - usługi i dostawy

A.

Anna .....

4

Zamówienie obejmuje jednocześnie usługi i dostawy, nie jest podzielne, dostawy stanowią główny przedmiot zamówienia (zarówno pod względem celowości jak i wartości szacunkowej). Usługi wchodzące w skład zamówienia polegają na wykonywaniu czynności w sposób określony w art. 22 kp. Czy Zamawiający ma obowiązek określić w opisie przedmiotu zamówienia wymagania zatrudnienia na podstawie umów o pracę? Czy w opz nie pisać o umowach o pracę? ponieważ zgodnie z art. 5f należy stosować przepisy dotyczące dostaw. Proszę o podpowiedź. Z góry dziękuję.
Zamówienie obejmuje jednocześnie usługi i dostawy, nie jest podzielne, dostawy stanowią główny przedmiot zamówienia (zarówno pod względem celowości jak i wartości szacunkowej). Usługi wchodzące w skład zamówienia polegają na wykonywaniu czynności w sposób określony w art. 22 kp. Czy Zamawiający ma obowiązek określić w opisie przedmiotu zamówienia wymagania zatrudnienia na podstawie umów o pracę? Czy w opz nie pisać o umowach o pracę? ponieważ zgodnie z art. 5f należy stosować przepisy dotyczące dostaw. Proszę o podpowiedź. Z góry dziękuję.
1
2017-12-26 19:00 0

M.

Marcin .....

Fachowiec 117

Nie, ponieważ całe zamówienie kwalifikowane jest jako dostawa.
Nie, ponieważ całe zamówienie kwalifikowane jest jako dostawa.
1
2017-12-27 07:23 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy