Forum


Powrót przetarg powyżej progów

M.

Małgorzata .....

31

Czy można żądać żeby wykonawca złożył wszystkie wymagane dokumenty wraz z ofertą czy trzeba dać wykonawcom minimum 10 dni na uzupełnienie papierów ?
Czy można żądać żeby wykonawca złożył wszystkie wymagane dokumenty wraz z ofertą czy trzeba dać wykonawcom minimum 10 dni na uzupełnienie papierów ?
1
2018-01-19 08:32 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Po nowelizacji do złożenia dokumentów wzywamy wykonawcę z pozycją najwyższą w rankingu (art. 26 ust 1).
Nie ma podstaw do żądania dokumentów z ofertą.
Po nowelizacji do złożenia dokumentów wzywamy wykonawcę z pozycją najwyższą w rankingu (art. 26 ust 1). Nie ma podstaw do żądania dokumentów z ofertą.
1
2018-01-19 09:40 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy