Forum


Powrót Podpisywanie dokumentów

A.

Alina .....

0

Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego poniżej kwoty 144 000 euro.
Nie została powołana Komisja przetargowa.
Zgodnie z art. 18 ustawy Pzp. za przygotowanie i przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia odpowiada kierownik zamawiającego.
Jeżeli kierownik zamawiającego nie powierzył pisemnie wykonywanie zastrzeżonych dla nie niego czynności pracownikom, to czy pismo z odpowiedziami na pytania wykonawców może podpisać osoba, która tych odpowiedzi udzieliła czy też bezwzględnie musi to podpisać kierownik zamawiającego?
Do tej pory wszystkie dokumenty były podpisywane przez kierownika zamawiającego.
Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego poniżej kwoty 144 000 euro. Nie została powołana Komisja przetargowa. Zgodnie z art. 18 ustawy Pzp. za przygotowanie i przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia odpowiada kierownik zamawiającego. Jeżeli kierownik zamawiającego nie powierzył pisemnie wykonywanie zastrzeżonych dla nie niego czynności pracownikom, to czy pismo z odpowiedziami na pytania wykonawców może podpisać osoba, która tych odpowiedzi udzieliła czy też bezwzględnie musi to podpisać kierownik zamawiającego? Do tej pory wszystkie dokumenty były podpisywane przez kierownika zamawiającego.
1
2018-01-24 07:13 0

A.

Anna .....

Fachowiec 122

Uważam że Kierownik zamawiającego powinien wszystkie dokumenty podpisywać w tym przypadku, bo przecież nie powierzył wykonanie zastrzeżonych dla siebie czynności
Uważam że Kierownik zamawiającego powinien wszystkie dokumenty podpisywać w tym przypadku, bo przecież nie powierzył wykonanie zastrzeżonych dla siebie czynności
1
2018-01-24 07:56 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy