Forum


Powrót WR Unijna

M.

Mariusz .....

9

Witam,
muszę przeprowadzić WR unijną. Przeglądam ustawę i planuje czynności, proszę o ocenę.
1. Wysyłam zaproszenie do wykonawcy i zamieszczam dla bezpieczeństwa informacje ex ante w DzUUE.
2. W terminie 3 dni od powyższego powiadamiam Prezesa UZP - w praktyce w dniu, w którym wysyłam maila do wykonawcy pocztą wysyłam również pismo do UZP.
3. Jaki dokumenty przed podpisaniem umowy na złożyć wykonawca? Nie będę stawiał żadnych warunków. Czy musi być oświadczenie o spełnianiu warunków skoro takich nie będzie i co z oświadczeniem o nie podleganiu wykluczeniu? Innych dokumentów z rozporządzenia nie muszę wymagać?
4. Umowę zawieram nie wcześniej niż po upływie 10 dni od dnia przekazania ogłoszenia do DUUE.
Witam, muszę przeprowadzić WR unijną. Przeglądam ustawę i planuje czynności, proszę o ocenę. 1. Wysyłam zaproszenie do wykonawcy i zamieszczam dla bezpieczeństwa informacje ex ante w DzUUE. 2. W terminie 3 dni od powyższego powiadamiam Prezesa UZP - w praktyce w dniu, w którym wysyłam maila do wykonawcy pocztą wysyłam również pismo do UZP. 3. Jaki dokumenty przed podpisaniem umowy na złożyć wykonawca? Nie będę stawiał żadnych warunków. Czy musi być oświadczenie o spełnianiu warunków skoro takich nie będzie i co z oświadczeniem o nie podleganiu wykluczeniu? Innych dokumentów z rozporządzenia nie muszę wymagać? 4. Umowę zawieram nie wcześniej niż po upływie 10 dni od dnia przekazania ogłoszenia do DUUE.
1
2018-01-30 06:56 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 979

Wykonawca musi koniecznie złożyć JEDZ, powinno się także sporządzić protokół z negocjacji.
Wykonawca musi koniecznie złożyć JEDZ, powinno się także sporządzić protokół z negocjacji.
1
2018-01-30 07:50 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy