Forum


Powrót Przetarg "unijny"

M.

Małgorzata .....

39

Ofertę założyło konsorcjum. Czy powinniśmy wymagać załączenia do oferty umowy konsorcjum?
Ofertę założyło konsorcjum. Czy powinniśmy wymagać załączenia do oferty umowy konsorcjum?
1
2018-02-02 14:01 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 872

Do oferty?? absolutnie nie,natomiast jeżeli ta oferta została wybrana to przed zawarciem umowy można takiej umowy konsorcjum zażądać - art. 23 ust. 4 ustawy PZP
Do oferty?? absolutnie nie,natomiast jeżeli ta oferta została wybrana to przed zawarciem umowy można takiej umowy konsorcjum zażądać - art. 23 ust. 4 ustawy PZP
1
2018-02-05 11:14 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy