Forum


Powrót drugie wezwanie do uzupełnienia

Jagoda Świć

0

Dzień dobry,
Wykonawca dołączył do oferty oświadczenie lista podmiotów należących o tej samej grupy kapitałowej co wykonawca. Dokument podpisał i tym się zasugerowałam, ale nie skreślił opcji należy/nie należy. Wzywałam już do uzupełnienia innego dokumentu - zobowiązania udostępnienia wiedzy i doświadczenia. Czy zdarzyła się Państwu taka sytuacja? Czytałam już jakiś opis z 2013 roku na podstawie wyroku KIO/UZP 827/08 według którego jeden raz możemy wzywać do uzupełnienia jednego dokumentu, ale każdy dokument rozpatrujemy oddzielnie...
Czy mogę wezwać drugim pismem w sprawie innego dokumentu?
Pozdrawiam
Dzień dobry, Wykonawca dołączył do oferty oświadczenie lista podmiotów należących o tej samej grupy kapitałowej co wykonawca. Dokument podpisał i tym się zasugerowałam, ale nie skreślił opcji należy/nie należy. Wzywałam już do uzupełnienia innego dokumentu - zobowiązania udostępnienia wiedzy i doświadczenia. Czy zdarzyła się Państwu taka sytuacja? Czytałam już jakiś opis z 2013 roku na podstawie wyroku KIO/UZP 827/08 według którego jeden raz możemy wzywać do uzupełnienia jednego dokumentu, ale każdy dokument rozpatrujemy oddzielnie... Czy mogę wezwać drugim pismem w sprawie innego dokumentu? Pozdrawiam
0
2016-08-11 11:06 0

J.

Joanna .....

3

Moim zdaniem tak. Nie można wezwać do uzupełnienia dwa razy tego samego dokumentu.
Moim zdaniem tak. Nie można wezwać do uzupełnienia dwa razy tego samego dokumentu.
0
2016-08-11 11:27 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy