Forum


Powrót Mity w zamówieniach publicznych

AA

Administrator ApexNet

Szanowni Państwo,

zapraszam do dyskusji w tematyce kolejnych mitów w zamówieniach publicznych. Dopiszmy więcej mitów do listy, którą zaproponował Ekspert w zakładce BAZA WIEDZY-ebooki. Każda odpowiedź to aż 500 dodatkowych ApexMonet!

Najlepsze mity zamieścimy również w kolejnej publikacji z tej tematyki!

Zapraszam!

 

<strong>Szanowni Państwo,</strong> <strong>zapraszam do dyskusji w tematyce kolejnych mitów w zamówieniach publicznych. Dopiszmy więcej mitów do listy, którą zaproponował Ekspert w zakładce BAZA WIEDZY-ebooki. Każda odpowiedź to aż 500 dodatkowych ApexMonet! </strong> <strong>Najlepsze mity zamieścimy również w kolejnej publikacji z tej tematyki! </strong> <strong>Zapraszam!</strong> &nbsp;
0
2018-02-12 09:19 1

G.

Grzegorz .....

0

Aktualnie ulubione mity zamawiających:

- katalogi wraz z ofertą w sytuacji gdy nie są ujęte w kryteriach oceny ofert opisanych w SIWZ - najlepiej od wszystkich wykonawców, żeby nie przedłużać trwania postępowania przetargowego!

- próbki wraz z ofertą w sytuacji gdy nie są ujęte w kryteriach oceny ofert opisanych w SIWZ - dodatkowo wykonawca od razu podlega odrzuceniu w przypadku gdy nie złoży ich wraz z ofertą!

- dokumenty podmiotowe potwierdzające spełnienie wymagań na dzień składania ofert!
Aktualnie ulubione mity zamawiających: - katalogi wraz z ofertą w sytuacji gdy nie są ujęte w kryteriach oceny ofert opisanych w SIWZ - najlepiej od wszystkich wykonawców, żeby nie przedłużać trwania postępowania przetargowego! - próbki wraz z ofertą w sytuacji gdy nie są ujęte w kryteriach oceny ofert opisanych w SIWZ - dodatkowo wykonawca od razu podlega odrzuceniu w przypadku gdy nie złoży ich wraz z ofertą! - dokumenty podmiotowe potwierdzające spełnienie wymagań na dzień składania ofert!
1
2018-02-12 17:58 2
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy