Forum


Powrót Informacja z banku

J.

Joanna .....

3

Wzywać do uzupełnienia lub wyjaśnień czy nie?

Taka sytuacja: w zakresie warunku dotyczącego sytuacji ekonomicznej i finansowej żądałam informacji z banku na 200 000 zł. Wykonawca przedłożył informację z banku o treści "saldo środków wyrażało się niską kwotą siedmiocyfrową w PLN.".

Kiedyś czytałam, że taki zapis kwalifikuje się do uzupełnienia dokumentu, ponieważ nie wynika z niego jasno, jaka to jest kwota. Niska siedmiocyfrowa to np. 1 000 000 zł i w górę. Ja żądałam kwoty sześciocyfrowej.
Wzywać do uzupełnienia lub wyjaśnień czy nie? Taka sytuacja: w zakresie warunku dotyczącego sytuacji ekonomicznej i finansowej żądałam informacji z banku na 200 000 zł. Wykonawca przedłożył informację z banku o treści "saldo środków wyrażało się niską kwotą siedmiocyfrową w PLN.". Kiedyś czytałam, że taki zapis kwalifikuje się do uzupełnienia dokumentu, ponieważ nie wynika z niego jasno, jaka to jest kwota. Niska siedmiocyfrowa to np. 1 000 000 zł i w górę. Ja żądałam kwoty sześciocyfrowej.
0
2016-08-11 11:46 0

AN

Anna Nyrek-Koczkodaj

1

Moim zdaniem nie trzeba wzywać do uzupełnienia, bo z informacji z banku wynika, iż Wykonawca posiada środki w wysokości min. 1 000 000 zł czyli na pewno w tej kwocie mieści się wymagane 200 tys.
Moim zdaniem nie trzeba wzywać do uzupełnienia, bo z informacji z banku wynika, iż Wykonawca posiada środki w wysokości min. 1 000 000 zł czyli na pewno w tej kwocie mieści się wymagane 200 tys.
0
2016-08-11 11:59 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy