Forum


Powrót Szacowanie wartości zamówień udzielanych w odrębnych częściach.

H.

Hubert .....

20

Witam.
Zamawiający udziela zamówienia w odrębnych częściach. Zgodnie z art. 32 ust. 4 uPzp oszacował ogólną wartość wszystkich części na np. 1 000 000 zł. W lipcu ogłosił pierwszą z części i wyłonił wykonawcę (zgodnie z procedurą właściwą dla wartości wszystkich części).
Obecnie chce ogłosić kolejną część. Na pewno musi oszacować wartość tej części, jednak czy powinien również zaktualizować kwotę wszystkich części tj. wartość 1 000 000 zł? Proszę o pomoc.
Witam. Zamawiający udziela zamówienia w odrębnych częściach. Zgodnie z art. 32 ust. 4 uPzp oszacował ogólną wartość wszystkich części na np. 1 000 000 zł. W lipcu ogłosił pierwszą z części i wyłonił wykonawcę (zgodnie z procedurą właściwą dla wartości wszystkich części). Obecnie chce ogłosić kolejną część. Na pewno musi oszacować wartość tej części, jednak czy powinien również zaktualizować kwotę wszystkich części tj. wartość 1 000 000 zł? Proszę o pomoc.
1
2018-02-14 14:16 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy