Forum


Powrót zamówienia na podstawie art. 67 ust. 1 pkt. 6 powyżej wartości zamówienia podstawowego?

M.

Monika .....

2

Dzień dobry,
Czy można przewidzieć udzielenie zamówień na podstawie art. 67 ust. 1 pkt. 6 wielkości powyżej zamówienia podstawowego, np. do 150%? jestem w stanie opisać w siwz dokładny zakres i oszacować koszty.
Zamówienie dotyczy realizacji projektu na który mamy środki z funduszu sołeckiego. Pieniędzy z funduszu sołeckiego wystarczy na wykonanie ok. 30-40% zaprojektowanych robót, pozostała część będzie realizowana w kolejnych latach pod warunkiem że sołectwo ponownie przeznaczy na to środki. Nie chciałabym co roku wprowadzać nowego wykonawcy na teren robót, zgłaszać nowego kierownika do nadzoru itp
Dzień dobry, Czy można przewidzieć udzielenie zamówień na podstawie art. 67 ust. 1 pkt. 6 wielkości powyżej zamówienia podstawowego, np. do 150%? jestem w stanie opisać w siwz dokładny zakres i oszacować koszty. Zamówienie dotyczy realizacji projektu na który mamy środki z funduszu sołeckiego. Pieniędzy z funduszu sołeckiego wystarczy na wykonanie ok. 30-40% zaprojektowanych robót, pozostała część będzie realizowana w kolejnych latach pod warunkiem że sołectwo ponownie przeznaczy na to środki. Nie chciałabym co roku wprowadzać nowego wykonawcy na teren robót, zgłaszać nowego kierownika do nadzoru itp
0
2018-02-16 10:09 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy