Forum


Powrót zmiana wynagrodzenia ryczałtowego w umowie na roboty budowlane

K.

Katarzyna .....

1

Witam,
Czy z zapisów art. 144 ust. 1 pkt 6 ustawy PZP można skorzystać w przypadku przyjęcia w umowie wynagrodzenia ryczałtowego? Czy w takim przypadku muszą być spełnione jakiekolwiek dodatkowe warunki lub czy umowa powinna zawierać szczególne zapisy? czy mogę w trakcie wykonywania robót budowlanych zwiększyć wynagrodzenie wykonawcy do 15 % wartości umowy??
Witam, Czy z zapisów art. 144 ust. 1 pkt 6 ustawy PZP można skorzystać w przypadku przyjęcia w umowie wynagrodzenia ryczałtowego? Czy w takim przypadku muszą być spełnione jakiekolwiek dodatkowe warunki lub czy umowa powinna zawierać szczególne zapisy? czy mogę w trakcie wykonywania robót budowlanych zwiększyć wynagrodzenie wykonawcy do 15 % wartości umowy??
1
2018-02-27 15:38 0

M.

Marcin .....

Fachowiec 117

W przypadku stosowania art. 144 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp rodzaj wynagrodzenia nie ma znaczenia (w tym przepisie nie ma mowy o rodzaju wynagrodzenia).
W przypadku stosowania art. 144 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp rodzaj wynagrodzenia nie ma znaczenia (w tym przepisie nie ma mowy o rodzaju wynagrodzenia).
1
2018-02-28 07:22 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy