Forum


Powrót Wezwanie do złożenia dokumentów kolejnego Wykonawcy

T.

Tomasz .....

0

Po obliczeniu punktacji wzywamy ofertę, która uzyskała największą ilość punktów do złożenia dokumentów. Okazuje się jednak, że wezwana oferta nie potwierdza spełnienia warunków udziału więc ją odrzucamy. Wzywamy następną w kolejności najwyżej ocenioną.
Tu moje pytanie: czy po odrzuceniu oferty najwyżej ocenionej przeliczamy punktację jeszcze raz? czy zostawiamy punktację obliczoną pierwotnie? Jeżeli jest kilka kryteriów oceny ofert wówczas oferty mogą mieć inną liczbę punktów przy liczeniu z uwzględnieniem wszystkich ofert i inną bez uwzględniania oferty odrzuconej (po wezwaniu).
Po obliczeniu punktacji wzywamy ofertę, która uzyskała największą ilość punktów do złożenia dokumentów. Okazuje się jednak, że wezwana oferta nie potwierdza spełnienia warunków udziału więc ją odrzucamy. Wzywamy następną w kolejności najwyżej ocenioną. Tu moje pytanie: czy po odrzuceniu oferty najwyżej ocenionej przeliczamy punktację jeszcze raz? czy zostawiamy punktację obliczoną pierwotnie? Jeżeli jest kilka kryteriów oceny ofert wówczas oferty mogą mieć inną liczbę punktów przy liczeniu z uwzględnieniem wszystkich ofert i inną bez uwzględniania oferty odrzuconej (po wezwaniu).
1
2018-03-07 11:01 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 1043

Oczywiście że przeliczamy jeszcze raz.
Oczywiście że przeliczamy jeszcze raz.
1
2018-03-07 12:00 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy