Forum

Powrót wadium wniesione przez podwykonawcę i innego wykonawcę

B.

Beata .....

1

w postępowaniu unijnym na dostawę mam dwie sytuacje:
1) firma x, która nie jest uczestnikiem postępowania wniosła wadium w formie pieniężnej W IMIENIU I NA RZECZ WYKONAWCY, który złożył ofertę w przedmiotowym postępowaniu;
2) wykonawca wykazał podwykonawcę i to PODWYKONAWCA wniósł w formie pieniężnej WADIUM W IMIENIU I NA RZECZ WYKONAWCY, którego wymienił z nazwy.

W obydwu sytuacjach kwoty wadium są prawidłowe. tylko czy mogę je uznać?
w postępowaniu unijnym na dostawę mam dwie sytuacje: 1) firma x, która nie jest uczestnikiem postępowania wniosła wadium w formie pieniężnej W IMIENIU I NA RZECZ WYKONAWCY, który złożył ofertę w przedmiotowym postępowaniu; 2) wykonawca wykazał podwykonawcę i to PODWYKONAWCA wniósł w formie pieniężnej WADIUM W IMIENIU I NA RZECZ WYKONAWCY, którego wymienił z nazwy. W obydwu sytuacjach kwoty wadium są prawidłowe. tylko czy mogę je uznać?
1
2018-03-19 13:22 0

M.

Marcin .....

Fachowiec 117

tak, jeżeli kwoty się zgadzają a z treści przelewu wynika za kogo wpłacono wadium to jak najbardziej należy je uznać w obu przypadkach
tak, jeżeli kwoty się zgadzają a z treści przelewu wynika za kogo wpłacono wadium to jak najbardziej należy je uznać w obu przypadkach
1
2018-03-19 13:30 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy